Aktualności

Podziękowania

My również dziękujemy Panu Prezesowi za lata współpracy oraz życzymy dużo zdrowia na zasłużonym odpoczynku.

Szanowni Koleżanki i Koledzy

Uprzejmie informuję, iż Uchwała Nr 09/2021 Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. z dnia 31 maja 2021 r. zakończyła okres pracy Zarządu PKP CARGO SERVICE sp. z o.o. VI kadencji. Tym samym, dla mnie osobiście, od dnia 01 czerwca br. rozpoczyna się nowy etap – emerytura.

Pracując przez pełne cztery kadencje poznałem wiele wspaniałych osób, oddanych bez reszty swojej pracy, myślących o dobru Spółki, z zaangażowaniem kreującym jej przyszłość.
Wspólnie zbudowaliśmy - liczące się na rynku usług kolejowych przedsiębiorstwo - posiadające bezpieczny kapitał zakładowy, doświadczoną i zaangażowaną kadrę zarządczą, liczny zespół własnych, wykwalifikowanych pracowników, wszystkie niezbędne do prowadzenia wyspecjalizowanej działalności certyfikaty, licencje i uprawnienia oraz w pełni zabezpieczone finansowanie.

Jako Zarząd Spółki - a tym bardziej ja osobiście - w pełni zdajemy sobie sprawę, że osiągnięte sukcesy naszej firmy w całości zależne były od uzyskanej ze Stroną społeczną równowagi i zbudowanej satysfakcji pracowników. Dlatego w imieniu własnym oraz Zarządu pragnę bardzo gorąco podziękować za Państwa rzetelne zaangażowanie w kreowaniu - zarówno znaczących jak i codziennych - zmian w rozwoju naszej firmy.

Uprzejmie proszę o przyjęcie życzeń trwałego zdrowia oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Mam głębokie przekonanie, że kolejne lata przyniosą wiele satysfakcji i przyczynią się również do dalszego zawodowego rozwoju firmy oraz wszystkich pracowników.

Pozostaję z wdzięcznością i pamięcią
Franciszek Kostrzewa
 

« powrót drukuj powiadom znajomego