ZZDR PKP Forum Dyskusyjne

forum ludzi związanych ze związkiem

Nie jesteś zalogowany.

Zasady Forum

§1 Słownik pojęć:
1. Przez Regulamin rozumie się niniejszy dokument, umieszczony pod adresem http://www.zzdrpkp.org.pl/forum/misc.php?action=rules
2. Przez Użytkowników rozumie się wszystkie osoby zarejestrowane i publikujące wypowiedzi w Forum.
3. Przez Przeglądających rozumie się wszystkie osoby niezarejestrowane bądź tylko zapoznające się z treścią Forum.
2. Przez Moderatorów rozumie się wszystkie osoby, którym właściciele przekazali część swoich uprawnień.

§2 Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terytorium RP oraz treści obraźliwych i niekulturalnych. Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści erotycznych. Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści takich jak odnośniki oraz sumy kontrolne do licencjonowanych gier, programów, muzyki, filmów i innych produktów objętych prawem autorskim.

§3 Za rozpowszechnianie, o którym mowa w §2, należy rozumieć także zamieszczanie odnośników (linków) do stron o takich treściach umieszczonych w innych serwisach.

§4 Informacje dotyczące Użytkowników i Przeglądających (takie jak numery IP, adresy e-mail, dane przeglądarek internetowych) są przechowywane przez Właściciela Forum i w razie potrzeby będą udostępniane wymiarowi sprawiedliwości i organom ścigania.

§5 Informacje dotyczące Użytkowników takie jak adresy e-mail mogą być udostępniane Przeglądającym.

§6 Właściciel Forum, Moderatorzy mają prawo do edytowania i usuwania wypowiedzi jeśli wypowiedzi te naruszają Regulamin lub regulacje własne.

§7 Właściciel Forum, Moderatorzy mają prawo do usuwania Użytkowników zarejestrowanych w serwisie jeśli Użytkownicy ci naruszyli Regulamin lub regulacje własne.

§8 Właściciel Forum, Moderatorzy mają prawo do blokowania adresów IP w ramach swoich uprawnień.

§9 Właściciel Forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Moderatorów ani Użytkowników.

§10 Moderatorzy i Użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni za treść opublikowanych przez nich wypowiedzi a także za czynności dokonane przez nich w Serwisie.

§11 Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za utratę wypowiedzi i forum spowodowaną awariami i błędami systemów teleinformatycznych.

§12 Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych osobowych chronionych, w przypadku włamań do systemów teleinformatycznych.

§13 Właściciel Forum nie daje gwarancji na poprawne działanie Forum. Właściciel Forum zastrzega sobie prawo do wyłączania Forum na czas konserwacji systemów teleinformatycznych.

§14 Regulamin może ulec zmianie w dowolnym czasie. Nowy Regulamin obowiązuje od umieszczenia nowej jego wersji na stronie internetowej oraz informacji o tym fakcie na stronie głównej Forum.

§15 Właściciel Forum posiada wyłączność na dysponowanie postami / tematami Użytkowników i Moderatorów.

§16 Reklama innych for / stron o podobnej tematyce jest zakazana, chyba, że właściciel zezwoli na taką praktykę.

§17 Korzystanie i używanie Forum przez Moderatorów, Użytkowników i Przeglądających jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu.

§18 Właściciel Forum posiada wyłączność na interpretację Regulaminu.Stopka forum


Created © 2007 by ZZDR PKP
Powered by PunBB

Czas generacji 0.008 sekund, 3 zapytań