Aktualności

POMOC POSZKODOWANYM

Koleżanki i Koledzy

Rada Krajowa Związku Zawodowego Dyżurnych Ruchu PKP zwraca się z prośbą do KR i MKR ZZDR PKP o wsparcie finansowe dla członków Naszego Związku z MKR ZZDR PKP w Gdańsku poszkodowanych w nawałnicy.

Noc z 11 na 12 sierpnia 2017r. zapisała się czarnymi literami w historii powiatu chojnickiego. W ciągu pół godziny kataklizm pozbawił dorobku całego życia kilkaset rodzin, kilkanaście rodzin Członków ZZDR PKP.
Pozostawił ogromne zniszczenia w gospodarstwach domowych i rolnych, pozrywał linie energetyczne pozbawiając na wiele dni , prądu i wody całe miejscowości.
Powstałych strat nikt nie jest w stanie zrekompensować, jednak możemy i musimy pomóc odbudować i naprawić to co zostało zniszczone tak aby jak najszybciej nasze koleżanki i koledzy mogli w miarę normalnie żyć chociaż do powrotu normalności potrzeba będzie wielu miesięcy ciężkiej pracy.
Rozmiar tragedii i strat jest tak wielki, że nie są w stanie sami sobie z tym poradzić.

Wszystkich, którzy są w stanie pomóc, prosimy o dokonywanie dobrowolnych wpłat na utworzony w tym celu wyodrębniony rachunek bankowy RADY KRAJOWEJ ZZDR PKP Nr 44 1020 1042 0000 8002 0374 0305 z dopiskiem „Pomoc finansowa dla poszkodowanych w nawałnicy”.

Jeszcze raz gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym o dokonywanie wpłat na wskazany powyżej rachunek. Termin dokonywania wpłat upływa 31 października 2017r.
Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!
 

« powrót drukuj powiadom znajomego