Sektor Infrastruktury

„Nasi” w szkole – czyli „Bezpieczny przejazd”

W dniu 23 października 2009 roku w Szkole Podstawowej numer 1 w Piekarach Śląskich, kierując się starą zasadą „czym skorupka za młodu nasiąknie…” przewodniczący MKR ZZDR PKP Tarnowskie Góry- kol. Janusz Walosczyk przeprowadził dla dzieci jednej z klas pogadankę na temat bezpieczeństwa przy poruszaniu się przez przejazdy kolejowe.
Dla dzieci zabawa musiała być przednia, co zresztą widać po uśmiechniętych buziach.Bez zbytniej tremy dzieci brały udział w mini konkursie i odpowiadały na pytania
Nasz kolega chyba był nieco bardziej stremowany niż jego słuchacze ale biorąc pod uwagę, że był to jego debiut pedagogiczny poszło mu bardzo dobrze zwłaszcza., że dzieci to bardzo wymagający słuchacze.
Jednocześnie składamy podziękowania dla Biura Informacji i Promocji Centrali spółki PKP PLK S.A. oraz kierownictwa Zakładu Linii Kolejowych w Katowicach za przekazane dzieciom materiały i drobne upominki które sprawiły im wiele radości. Namawiamy innych do podobnych akcji - satysfakcja gwarantowana. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.
Przygotował
J.O.
 

« powrót drukuj powiadom znajomego