Sektor Infrastruktury

08.12.2010. Znowu Bronek!

Po raz kolejny Okręgowy Inspektorat Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach dokonał rozstrzygnięcia konkursu na „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” na terenie województwa Śląskiego.
Po raz kolejny jednym z laureatów konkursu został nasz Kolega Bronisław Szczeciński z Zakładu Linii Kolejowych w Katowicach, wiceprzewodniczący MKR ZZDR PKP Katowice. Tym razem Bronek zajął drugie miejsce.
O koledze Bronku pisaliśmy po raz pierwszy kiedy to w ubiegłym roku został zwycięzcą konkursu organizowanego cyklicznie przez OIP PIP.
Jak widać po tegorocznym rozstrzygnięciu kolejnej jego edycji , kolega Bronek nie spoczął na laurach i nie popadł w samozadowolenie. Nadal aktywnie pracuje, nadal stara się robić wiele dla poprawy naszych warunków pracy, naszej codzienności, a pracy w tym temacie jest jeszcze wiele. Jest to o tyle istotne, że w przypadku kolejarzy a zwłaszcza tych zatrudnionych w systemach równoważnych czasu pracy (przysłowiowym turnusie) , miejsce pracy jest jak drugi dom. To tam spędzamy niemal połowę swojego życia i to w jakich warunkach pracujemy nie jest dla nas bez znaczenia. Jego autentyczne zaangażowanie w wykonywana pracę SIP zostało również docenione na niwie ogólnopolskiej. Kolega Bronisław Szczeciński został niedawno wybrany wiceprzewodniczącym Komisji do spraw Ochrony Pracy Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych (OPZZ).
Po raz kolejny warto przypomnieć zasadę, że jeśli się tylko chce to można wiele osiągnąć. Jak podkreśla zawsze kolega Bronek, na jego zwycięstwo w konkursie w 2009 roku jak też i niewątpliwy sukces tegoroczny składa się wiele czynników w tym właściwa i konkretna współpraca z Zakładowymi Organizacjami Związkowymi z terenu IZ Katowice.
Za tę właśnie współpracę, na prośbę kolegi Bronka składamy serdeczne podziękowania wszystkim Związkom Zawodowym działającym w Zakładzie Linii Kolejowych Katowice.
Koledze Bronkowi Szczecińskiemu życzymy kolejnych sukcesów w następnych edycjach konkursu PIP a wszystkim kolegom z innych zakładów pracy życzymy takich jak on Zakładowych Społecznych Inspektorów Pracy.
Przygotował J.O.

Zdjęcie pobrano ze strony IP Katowice

Zdjęcie pobrano ze strony IP Katowice

 
 

« powrót drukuj powiadom znajomego