Sektor Infrastruktury

Bronek wyróżniony po raz trzeci !

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że nasz kolega Bronisław Szczeciński z MKR ZZDR PKP Katowice po raz trzeci z rzędu został wyróżniony w konkursie na Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy na terenie woj. Śląskiego, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy PIP Katowice.

W tej edycji konkursu kol. Bronek okazał się najlepszy i zdobył pierwsze miejsce.
Nie jest to jego pierwsze wyróżnienie za ogrom pracy i wysiłek podejmowany dla polepszenia warunków pracy na wszystkich stanowiskach pracy w Zakładzie Linii Kolejowych w Sosnowcu (wcześniej IZ Katowice).
Kolega Bronek – starszy dyżurny ruchu, członek ZZDR PKP, pełniący funkcję wiceprzewodniczącego ds. BHP w Zarządzie MKR ZZDR PKP Katowice był już za swoją działalność kilkakrotnie nagradzany.
W poprzednich edycjach konkursu na Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy na terenie woj. Śląskiego zajmował kolejno; I miejsce w 2009 roku, II miejsce w 2010 roku, i obecnie jak już pisałem na wstępie I miejsce w 2011 r.

Ponadto kol. Bronisław Szczeciński w 2010 roku wyróżniony został honorowym odznaczeniem „Za Zasługi dla Ochrony Pracy” nadanym mu przez Głównego Inspektora Państwowej Inspekcji Pracy.
Przykład kolegi Bronka świadczy również o tym, że można doskonale współpracować zarówno ze wszystkimi organizacjami Związkowymi jak też z kierownictwem Zakładu Pracy oraz z organami PIP w interesie wspólnym, w interesie załogi i poprawy warunków pracy.

Na prośbę kol. Bronka pragniemy złożyć podziękowania wszystkim którzy go w jego staraniach wspierają i udzielają wszelkiej możliwej pomocy a zwłaszcza służbie BHP IZ Sosnowiec, OIP PIP w Katowicach oraz wszystkim Zakładowym Organizacjom Związków Zawodowych działających na terenie Zakładu Linii Kolejowych w Sosnowcu.

Ze swojej strony składamy koledze Bronkowi serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów bo jak wszyscy wiemy –pracy jest jeszcze moc.

informację przygotował
Jerzy Oleszak
 
 

« powrót drukuj powiadom znajomego