Sektor Infrastruktury

>>>LIPIEC 2015<<<

Bieżące sprawy jakimi zajmuje się SI ZZDR PKP
 

SMS swoje a rzeczywistość swoje.

Jesteśmy przekonani, że opisana w zamieszczonym piśmie sprawa nie do końca jest zgodna z obowiązującym w PKP PLK S.A. systemem zarządzania bezpieczeństwem SMS a szczególnie z procedurą PW-13.

Bezpieczeństwo czy oszczędności?

Zamieszczamy treść pisma interwencyjnego jakie wystosowaliśmy do Centrali PKP PLK S.A. w sprawie naszym zdaniem nadmiernego obciąenia pracą przy jednoosobowej obsadzie niektórych posterunków na terenie IZ Szczecin.

Uzupełnienie listy przejazdów

Pismo SI ZZDR PKP uzpełniające listę przekazanych już lokalizacji przejazdów kolejowo-drogowych na których wnioskujemy o uzależnienie semaforów od położenia rogatek.

Uzależnienie rogatek od semaforów

Związek Zawodowy Dyżurnych Ruchu podjął działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych.
W załączeniu nasze wystąpienie do Centrali Spółki PKP PLK S.A. w tej sprawie wraz z listą lokalizacji jakie do tej chwili zidentyfikowaliśmy przez nasze struktury regionalne - gdzie rozwiązanie takie powinny zostać pilnie zastosowane.
Będziemy także na bieżąco kierować do Spółki pisma uzupełniające nasz materiał w tym temacie lub zgłaszające kolejne miejsca w Polsce gdzie zachodzi potrzeba dokonania uzależnienia semaforów od położenia rogatek .

« powrót drukuj powiadom znajomego