Podziękowania dla uczestników pikiety pod Ministerstwem Infrastruktury.

Szanowni Państwo

pracownicy PKP PLK S.A.

Koleżanki i Koledzy

W imieniu organizatorów pikiety pod Ministerstwem Infrastruktury pragniemy Wam wszystkim, niezależnie od barw związkowych, serdecznie podziękować za udział w dzisiejszym proteście .

Dziękujemy za wsparcie, obecność i wytrwałość pomimo wyjątkowo niekorzystnej aury.

Szczególne podziękowania kierujemy do członków ZZDR PKP którzy pomimo krótkiego czasu od podjęcia decyzji o organizacji dzisiejszego protestu, potrafili się zmobilizować i dotrzeć do Warszawy pod siedzibę właściciela naszej spółki.

Dziękujemy !!