Podziękowania dla uczestników pikiety pod Ministerstwem Infrastruktury.
Szanowni Państwo
pracownicy PKP PLK S.A.
Koleżanki i Koledzy
W imieniu organizatorów pikiety pod Ministerstwem Infrastruktury pragniemy Wam wszystkim, niezależnie od barw związkowych, serdecznie podziękować za udział w dzisiejszym proteście .
Dziękujemy za wsparcie, obecność i wytrwałość pomimo wyjątkowo niekorzystnej aury.
Szczególne podziękowania kierujemy do członków ZZDR PKP którzy pomimo krótkiego czasu od podjęcia decyzji o organizacji dzisiejszego protestu, potrafili się zmobilizować i dotrzeć do Warszawy pod siedzibę właściciela naszej spółki.