Nie odpuszczamy tematu ilości monitorów ekranowych na posterunkach!
Po naszych interwencjach sprawa monitorów ekranowych na nastawniach trafia na najwyższe szczeble zarządzania Państwa.
Zamieszczamy korespondencję w tej sprawie pomiędzy Ministrem Infrastruktury a Marszałkiem Sejmu. Jak wynika z jej treści wszyscy widzą problem, nie widzi go jednak Zarząd PLK S.A., który nie kwapi się z realizacją nie tylko naszych postulatów ale i poleceń Organu Właścicielskiego. Przypominamy, że „podmiot” o którym wspomina Pan Minister już jest zidentyfikowany w ramach CIOP a usługa badań i analizy została już wiele miesięcy temu przez ten podmiot wyceniona.
Gdybyśmy jako dyżurni ruchu w takim tempie jak to pisze Pan Minister „…podejmowali działania zmierzające do zlecenia…” jak Zarząd PLK S.A. to o jakimkolwiek wskaźniku punktualności ruchu kolejowego w Polsce nie byłoby mowy.